D-C-steamline

Stream Line

Moderný priestor

Dlažobná platňa Stream Line je spojenie originálneho dizajnu, estetiky a funkčnosti s moderným pohľadom na tému dlažobnej kocky a povrchu okolo domu. Aerodynamický tvar takmer zbavený ostrých uhlov, umožňuje vytvárať rozdielne usporiadania, a vlnitý avšak ažurový tvar vynikajúco ladí s drvinou, trávou či pieskom. Voľné odtekanie vody do pôdy, ktoré umožňuje použitie prvkov Stream Line, umiestňuje toto riešenie do skupiny výrobkov ECO.


farby


tvary

D_C_steamline_s


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnost’ palety
[kg]
ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
103288948pastello
gaštanová


ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Colormix

Neopakovateľné povrchy, meniace sa fascinujúcim farebným melírom.

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Potreba ukladania v súlade so zásadou 3 paliet

Zásada týkajúca sa hlavne dlažieb zo skupiny Colormix – miešanie kociek z 3 paliet zaručuje najlepší vizuálny efekt, umožňuje predísť farebným škvrnám.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.