C-oogrodzenie

Murovaný plot

na stráži súkromia

Vegetačné tvárnice plnia v našich záhradách praktickú aj dekoračnú funkciu. Výborne sa hodia k stavbe oporných múrikov, k zabezpečeniu svahov, realizácii vyvýšených záhonov, a dokonca aj ku stavbe vyšších múrov (rovných aj oblúkových), ktoré členia záhradu na zóny s rôznymi funkciami. Vďaka svojmu estetickému vzhľadu môžu vytvárať pekné pozadie rastlinám, alebo nimi môžu byť vyplnené a predstavovať zelené spevnenie svahu.


farby


tvary


deklarované parametre

tvaryks / paletahmotnost’ palety [kg]ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
strieška štiepaná z dvoch strán105676157nero
popolavá
gaštanová
pastello
plotová tvárnica štiepaná z dvoch60865125
polovičná tvárnica štiepaná z troch strán120961245


ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.

Lámané - štiepané výrobky

Špeciálna technológia lomenia umožňuje získať výnimočnú povrchovú úpravu na všetkých, alebo vybraných bokoch daného prvku. Získaný efekt pripomína prirodzené riešenie, čo podčiarkuje nerovnomerná štruktúra.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.