C-palisada-split

Palisáda – Štiepaná

Kráľovná záhrad

Prirodzená krása a neobyčajná funkčnosť spôsobujú, že táto palisáda sa vo veľkej miere využíva pri aranžácii exteriéru nehnuteľnosti. Dva protiľahlé boky sú hladké a dva prirodzene lomené (podobne ako horná časť), čo umožňuje ukladať estetické, kompaktné, rovné múriky, ktoré skutočne delia priestor v záhrade. Palisáda sa dobre osvedčí pri vytváraní oblúkov akéhokoľvek polomeru a taktiež pri dokončovaní hrán schodov, či vysokých terás.


farby


tvary

c_palisada_split_s


deklarované parametre

rozmery [cm]hmotnosť palety
[kg]
ks / vrstva počet vrstiev ks / paleta dostupné farby
10 x 10 x 451474207140bianco carrara
pastello
gaštanová
nero
10 x 10 x 601571167112bianco carrara
pastello
gaštanová
nero
15 x 14 x 9013305630nero

ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.

Lámané - štiepané výrobky

Špeciálna technológia lomenia umožňuje získať výnimočnú povrchovú úpravu na všetkých, alebo vybraných bokoch daného prvku. Získaný efekt pripomína prirodzené riešenie, čo podčiarkuje nerovnomerná štruktúra.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.