C-stopien-maxima

Schodnica Maxima

schody do neba

Schodnica Maxima je prirodzeným doplnkom terás, terénnych schodov a taktiež iných prvkov priestoru vyhotovených v línii Maxima. Spojitá farebnosť, povrchová úprava a štruktúra umožňujú zastavať modernú klímu prostredia a elegantné odtiene šedej posilňujú estetické prednosti nehnuteľnosti.


farby


tvary

c_stopienschodowy_maxima_s


deklarované parametre

hrúbka [cm]
ks / paletahmotnosť palety
[kg]
ks / vrstva počet vrstiev dostupné farby
1512144234antracit

ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Odporúčaná impregnácia svetlých farieb

Impregnácia svetlých farieb umožňuje zachovať dlhodobo ich lesk, chráni proti špine a škvrnám. Pre tmavé farby z danej skupiny sa impregnácia neodporúča.

Systém MAXIMA

Výrobky, ktoré patria do zostavy systému Maxima charakterizuje podobná štruktúra, farebnosť a povrchová úprava úprava, vďaka ktorej sa ideálne dopĺňajú vytvárajúc spojitú štylistický líniu.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.