Schodnica – Štiepaná

Kráčajúc v oblakoch

Nepopierateľnou prednosťou štiepaných schodiskových stupňov je ich výnimočná estetika a funkčnosť v jednom. Hladký povrch a ozdobná povrchová úprava boku získaná technológiou štiepania (lámania) je ich charakteristickou vlastnosťou. Svojim vzhľadom pripomínajú prírodný kameň vytvárajúc tým neopakovateľné aranžácie, vynikajúco zapadajú do klímy prostredia.


farby


tvary

c_stopienschodowy_split_s


deklarované parametre

hrúbka [cm]hmotnosť palety
[kg]
ks / paleta ks / vrstva počet vrstievdostupné farby
1516811226pastello
gaštanová
nero


ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.

Lámané - štiepané výrobky

Špeciálna technológia lomenia umožňuje získať výnimočnú povrchovú úpravu na všetkých, alebo vybraných bokoch daného prvku. Získaný efekt pripomína prirodzené riešenie, čo podčiarkuje nerovnomerná štruktúra.