decco 155

Innovatio

FARBA A ŠTRUKTÚRA

Moderná platňa so štruktúrou kefovaného betónu dodá výnimočný charakter aranžmánom v industriálnom, minimalistickom štýle. Popolavý melanž získaný technológiou farbenia Color Flex zdôrazní jej nie každodenný charakter. Dobre sa osvedčí na terasách alebo cestičkách ako celistvá plocha alebo prvky porozhadzované v tráve.


farby


tvary


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnosť palety [kg]ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
86,4117758popolavá

ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.

Colormix

Neopakovateľné povrchy, meniace sa fascinujúcim farebným melírom.

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Potreba ukladania v súlade so zásadou 3 paliet

Zásada týkajúca sa hlavne dlažieb zo skupiny Colormix – miešanie kociek z 3 paliet zaručuje najlepší vizuálny efekt, umožňuje predísť farebným škvrnám.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.