impressio 17 (Kopiowanie)

Maxima Lumino

PÚTAVÉ ODRAZY

Maxima Lumino je ponuka pre osoby, ktoré majú rady veľké, geometrické tvary obohatené tónom elegancie. Výraznú, antracitovú farbu zdôrazňuje sľuda lesknúca sa v slnečných lúčoch, ktorá celému povrchu dodáva výnimočný charakter a štýl. Pekne sa kombinuje s inými prvkami systému Maxima, dodávajúc kompozícii dekoratívny ráz, ale taktiež sa dobre osvedčí ako hlavný prvok aranžmánu.

Možnosť objednať hladké platne (bez imitácie škáry).


farby


tvary


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnost’ palety [kg]ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
83,8471516antracitově šedá

ostatný

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.

Možnosť ukladania na konzoly

Táto ponuka umožňuje ukladať terasu „na sucho” a dosiahnuť širší priestor medzi platňami.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Potreba zachovania odstupov medzi platňami

Pri ukladaní platní wet-cast je potrebné zachovať medzi nimi vhodné odstupy (7-15 mm). Neuplatnenie tejto zásady môže spôsobiť počas používania odprasknutia, vyštiepenia a prasknutia.

Systém MAXIMA

Výrobky, ktoré patria do zostavy systému Maxima charakterizuje podobná štruktúra, farebnosť a povrchová úprava úprava, vďaka ktorej sa ideálne dopĺňajú vytvárajúc spojitú štylistický líniu.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.