completto 13

Piastra

MINIMALIZMUS VO VEĽKOM ROZMERE

Piastra je estetický betónový blok so skutočne slušnými rozmermi. Farbenie v celom objeme spôsobuje, že je naozaj veľa možností využitia Piastry – obmedzuje nás v podstate iba priestor a predstavivosť. Môže byť jednak prvkom povrchu, ako aj – uložená zvislo – oddeľovať určité zóny. Fenomenálne sa osvedčí aj v prípade výstavby betónového záhradného nábytku, akým sú lavice, kreslá alebo pohovky.


farby


tvary


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnost' palety [kg]ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
106,48166617bianco carrara
nero
pastello
gaštanová

ostatný

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Odporúčaná impregnácia svetlých farieb

Impregnácia svetlých farieb umožňuje zachovať dlhodobo ich lesk, chráni proti špine a škvrnám. Pre tmavé farby z danej skupiny sa impregnácia neodporúča.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.