Sedimento_Libet_Ceramic_aranz

Sedimento

GRESOVÉ PLATNE NAJVYŠŠEJ KVALITY

Rad Libet Ceramic bol vytvorený pre osoby, ktoré hľadajú najvyššiu kvalitu a skutočnú eleganciu. Gresové platne Aristoni a Sedimento, vďaka moderným materiálom, špeciálnej technológii výroby a výnimočným estetickým hodnotám tvoria povrchy nielen krajšími, ale predovšetkým odolnejšími a praktickejšími Gresové platne sú odolné voči treniu, rôznorodým poveternostným podmienkam a mrazu, sú charakteristické veľmi vysokým koeficientom protišmykovosti (R11). Libet Ceramic sú výrobky na dláždenie plôch najvyššej kvality.


farby


tvary


deklarované parametre

dostupné
formáty [cm]
hmotnosť
balenia [kg]
ks / balenie [szt.]m² / baleniebalenie na paletem² / paletadostupné farby
60x60
33
2
0,7230
21,6
sabbia
90x90 44,2810,811814,58

ostatný

Možnosť ukladania na konzoly

Táto ponuka umožňuje ukladať terasu „na sucho” a dosiahnuť širší priestor medzi platňami.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Potreba zachovania odstupov medzi platňami

Pri ukladaní platní wet-cast je potrebné zachovať medzi nimi vhodné odstupy (7-15 mm). Neuplatnenie tejto zásady môže spôsobiť počas používania odprasknutia, vyštiepenia a prasknutia.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.