Atrio

Čaro harmónie

Systém troch pravidelných obdĺžnikov vynikajúco zvýrazní čaro starých budov, ako aj moderných budov obkolesených veľkým množstvom zelenie. Dlažobné kocky Atrio ideálne ladia s tehlou a drevom, sú trvácne, odolné voči oteru či atmosferickým zmenám, vďaka čomu sa výborne osvedčujú na príjazdových cestách. Jemné farebné prechody pekne dopĺňajú ostarovanú povrchovú úpravu.


farby


tvaryy

D_A_atrio_s


deklarované parametre

Hrúbka [cm]m² / paletaHmotnost’ palety
[kg]
ks / vrstvapočet vrstievDostupné farby
86,08
alebo
7,78
1120
alebo
1426
12
alebo
1512
alebo
15
8oceľovo-šedá
pieskovo-béžová
rašelinová hnedá

ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

Systém kociek

Kolekcia niekoľkých prvkov rôznych veľkostí a/alebo tvarov predávaná v zmiešanej zostave.

Antico

Ostarované povrchy vynikajúco sa hodiace na rustikálne a štylizované aranžácie.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.

Potreba zachovania odstupov medzi platňami

Pri ukladaní platní wet-cast je potrebné zachovať medzi nimi vhodné odstupy (7-15 mm). Neuplatnenie tejto zásady môže spôsobiť počas používania odprasknutia, vyštiepenia a prasknutia.