Via Trio

Trojnásobná elegancia

Tri obdĺžnikové tvary kocky Via Trio je vynikajúce spojenie estetiky s odolnosťou. Optimálne rozmery všetkých prvkov ideálne vzájomne do seba zapadajú vytvárajúc spojitú kompozíciu povrchu. Dobre sa osvedčujú tak na chodníkoch, príjazdových cestách či terasách, ako aj na verejných priestranstvách. Viditeľne zvyšujú úžitkové vlastnosti námestí, bežeckých trás, či iných miest určených na aktívne trávenie času – vďaka jemne drsnému povrchu a nezrezaným hranám sú pre užívateľov výnimočne bezpečné.


farby


tvary

D_AS_viatrio_s


deklarované parametre

Hrúbka [cm] m² / paletaHmotnost’ palety [kg]s / vrstva počet vrstiev Dostupné farby
86,081120128piesková
rašelinová
svetlosivá
tmavosivá

ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

Systém kociek

Kolekcia niekoľkých prvkov rôznych veľkostí a/alebo tvarov predávaná v zmiešanej zostave.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.

Aspero

Brokované a kefované povrchy sú charakteristické jemnou drsnosťou, avšak neobyčajne bezpečným povrchom.

Odporúčaná impregnácia svetlých farieb

Impregnácia svetlých farieb umožňuje zachovať dlhodobo ich lesk, chráni proti špine a škvrnám. Pre tmavé farby z danej skupiny sa impregnácia neodporúča.

Potreba zachovania odstupov medzi platňami

Pri ukladaní platní wet-cast je potrebné zachovať medzi nimi vhodné odstupy (7-15 mm). Neuplatnenie tejto zásady môže spôsobiť počas používania odprasknutia, vyštiepenia a prasknutia.