Cadena

REŤAZOVÁ REAKCIA

Malé bloky Cadena sú moderný systém oplotenia s výnimočným dizajnom. Štyri odlišné tvary – dva ažúrové a dva celistvé, predstavujúce vynikajúce ukončenie – umožňujú výstavbu mnohých rozmanitých priestorových foriem. Je možné zhotovovať celistvé, ako aj viac ažúrové múriky, s medzerami s rôznymi rozmermi. V tomto prípade nás v podstate obmedzuje iba predstavivosť, potreby a účel vytváranej koncepcie. Pre stabilizáciu sústavy sa odporúča ukladať ich ako tehly. Autormi projektu sú Jakub Pułka a prof. Jan Kukuła.


farby

Invalid Displayed Gallery


tvary

completto 136


deklarované parametre

elementhrúbka [cm]ks / paletahmotnost' palety [kg]ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
112192928326holubia
272116312
38256256328
496136912

ostatný

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.