Stream Line

Moderný priestor

Dlažobná platňa Stream Line je spojenie originálneho dizajnu, estetiky a funkčnosti s moderným pohľadom na tému dlažobnej kocky a povrchu okolo domu. Aerodynamický tvar takmer zbavený ostrých uhlov, umožňuje vytvárať rozdielne usporiadania, a vlnitý avšak ažurový tvar vynikajúco ladí s drvinou, trávou či pieskom. Voľné odtekanie vody do pôdy, ktoré umožňuje použitie prvkov Stream Line, umiestňuje toto riešenie do skupiny výrobkov ECO.


farby


tvary

D_C_steamline_s


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnost’ palety
[kg]
ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
103288948pastello
gaštanová


ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

Potreba ukladania v súlade so zásadou 3 paliet

Zásada týkajúca sa hlavne dlažieb zo skupiny Colormix – miešanie kociek z 3 paliet zaručuje najlepší vizuálny efekt, umožňuje predísť farebným škvrnám.

Colormix

Neopakovateľné povrchy, meniace sa fascinujúcim farebným melírom.

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.