Tehla – Štiepaná

Vyšší rozmer

Tehla štiepaná umožňuje vyčarovať neobyčajne estetické, dekoračné a funkčné prvky vôkol domu. Špeciálna metóda výroby – štiepaných prvkov umožňuje získať výnimočnú povrchovú úpravu na najčastejšie exponovaných bokoch tvoriac neutrálny efekt. Tehla sa vynikajúco osvedčí pri výstavbe múrikov, plotov, podmuroviek, kvetinových záhonov či studne, no jednako to sú len niektoré možnosti použitia.


farby


tvary

c_cegla_split_s


deklarované parametre

hrúbka [cm]
ks / paleta /
big bag
hmotnosť palety /
big bag [kg]
ks / vrstva počet vrstiev dostupné farby
6,528012832810pastello
gaštanová
pieskovo-béžová
rašelinová hnedá

ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Antico

Ostarované povrchy vynikajúco sa hodiace na rustikálne a štylizované aranžácie.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.

Lámané - štiepané výrobky

Špeciálna technológia lomenia umožňuje získať výnimočnú povrchovú úpravu na všetkých, alebo vybraných bokoch daného prvku. Získaný efekt pripomína prirodzené riešenie, čo podčiarkuje nerovnomerná štruktúra.