Kravento Alto

Vysoké požiadavky

Systém Kravento Alto pozostáva z troch prvkov — dvoch s lichobežníkovým prierezom a jedného opierajúceho sa o tvar štvorca. Vynikajúco sa osvedčí pri ukončovaní povrchu s rôznymi úrovňami, ako napr. schodiskové stupne. Zíde sa aj pri hranách veľkých terás, stavbe kvetinových záhonov, alebo vodných jazierok. Jeho prednosťou je nielen funkčnosť, ale aj estetické prednosti. Kravento Alto je dostupné vo verzii Colormix a Maxima.


farby


tvary

c_kravento_alto_s


deklarované parametre

výška [cm] Hmotnosť palety
[kg]
hmotnosť palety
[kg]
ks / vrstva počet vrstiev dostupné farby
351(14)
2(28)
3(70)
1089562antracit
pastello
farby jesene
gaštanová


ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Systém kociek

Kolekcia niekoľkých prvkov rôznych veľkostí a/alebo tvarov predávaná v zmiešanej zostave.

Colormix

Neopakovateľné povrchy, meniace sa fascinujúcim farebným melírom.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.

Systém MAXIMA

Výrobky, ktoré patria do zostavy systému Maxima charakterizuje podobná štruktúra, farebnosť a povrchová úprava úprava, vďaka ktorej sa ideálne dopĺňajú vytvárajúc spojitú štylistický líniu.

Potreba zachovania odstupov medzi platňami

Pri ukladaní platní wet-cast je potrebné zachovať medzi nimi vhodné odstupy (7-15 mm). Neuplatnenie tejto zásady môže spôsobiť počas používania odprasknutia, vyštiepenia a prasknutia.