Murovaný plot

na stráži súkromia

Vegetačné tvárnice plnia v našich záhradách praktickú aj dekoračnú funkciu. Výborne sa hodia k stavbe oporných múrikov, k zabezpečeniu svahov, realizácii vyvýšených záhonov, a dokonca aj ku stavbe vyšších múrov (rovných aj oblúkových), ktoré členia záhradu na zóny s rôznymi funkciami. Vďaka svojmu estetickému vzhľadu môžu vytvárať pekné pozadie rastlinám, alebo nimi môžu byť vyplnené a predstavovať zelené spevnenie svahu.


farby


tvary


deklarované parametre

tvaryks / paletahmotnost’ palety [kg]ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
strieška štiepaná z dvoch strán105676157nero
popolavá
gaštanová
pastello
plotová tvárnica štiepaná z dvoch60865125
polovičná tvárnica štiepaná z troch strán120961245


ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.

Lámané - štiepané výrobky

Špeciálna technológia lomenia umožňuje získať výnimočnú povrchovú úpravu na všetkých, alebo vybraných bokoch daného prvku. Získaný efekt pripomína prirodzené riešenie, čo podčiarkuje nerovnomerná štruktúra.