Palisáda – Štiepaná

Kráľovná záhrad

Prirodzená krása a neobyčajná funkčnosť spôsobujú, že táto palisáda sa vo veľkej miere využíva pri aranžácii exteriéru nehnuteľnosti. Dva protiľahlé boky sú hladké a dva prirodzene lomené (podobne ako horná časť), čo umožňuje ukladať estetické, kompaktné, rovné múriky, ktoré skutočne delia priestor v záhrade. Palisáda sa dobre osvedčí pri vytváraní oblúkov akéhokoľvek polomeru a taktiež pri dokončovaní hrán schodov, či vysokých terás.


farby


tvary

c_palisada_split_s


deklarované parametre

rozmery [cm]hmotnosť palety
[kg]
ks / vrstva počet vrstiev ks / paleta dostupné farby
10 x 10 x 451474207140bianco carrara
pastello
gaštanová
nero
10 x 10 x 601571167112bianco carrara
pastello
gaštanová
nero
15 x 14 x 9013305630nero

ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.

Lámané - štiepané výrobky

Špeciálna technológia lomenia umožňuje získať výnimočnú povrchovú úpravu na všetkých, alebo vybraných bokoch daného prvku. Získaný efekt pripomína prirodzené riešenie, čo podčiarkuje nerovnomerná štruktúra.