Schodnica – Štiepaná

Kráčajúc v oblakoch

Nepopierateľnou prednosťou štiepaných schodiskových stupňov je ich výnimočná estetika a funkčnosť v jednom. Hladký povrch a ozdobná povrchová úprava boku získaná technológiou štiepania (lámania) je ich charakteristickou vlastnosťou. Svojim vzhľadom pripomínajú prírodný kameň vytvárajúc tým neopakovateľné aranžácie, vynikajúco zapadajú do klímy prostredia.


farby


tvary

c_stopienschodowy_split_s


deklarované parametre

hrúbka [cm]hmotnosť palety
[kg]
ks / paleta ks / vrstva počet vrstievdostupné farby
1516811226pastello
gaštanová
nero


ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.

Potreba zachovania odstupov medzi platňami

Pri ukladaní platní wet-cast je potrebné zachovať medzi nimi vhodné odstupy (7-15 mm). Neuplatnenie tejto zásady môže spôsobiť počas používania odprasknutia, vyštiepenia a prasknutia.

Lámané - štiepané výrobky

Špeciálna technológia lomenia umožňuje získať výnimočnú povrchovú úpravu na všetkých, alebo vybraných bokoch daného prvku. Získaný efekt pripomína prirodzené riešenie, čo podčiarkuje nerovnomerná štruktúra.