Quadro

Geometrická klasika

Kocky Quadro ukazujú, že to, čo je zdanlivo jednoduché a subtílne sa v skutočnosti môže stať neobyčajne estetickou ozdobou mnohých rozdielnych aranžácií. Klasickú líniu a pravidelný tvar vynikajúco dopĺňa tónovaná , elegantná farebnosť dodatočne podčiarknutá ušľachtilými kamenivami. Tri vzájomne sa dopĺňajúce sa veľkosti umožňujú budovať harmonický, geometrický povrch, ktorý vytvára neobyčajné pozadie pre tvar budovy a iné okolité prvky. Každú z veľkostí dlažobnej kocky Quadro je možné zakúpiť osobitne — tento produkt sa nepredáva ako systém kociek viacerých rozmerov..


farby


tvary


Deklarované parametre

hrúbka [cm]rozmery [cm]m² / paletahmotnost’
palety [kg]
ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
820 x 20
20 x 30
30 x 30
9,6
9,6
8,64
1753
1753
1581
30
20
12
8nero
bianco carrara
solaro
granito

ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

Elegante

Vymývané povrchy ukazujúce peknú povrchovú štruktúru a farebnosť prírodného, ušľachtilého kameniva.

Odporúčaná impregnácia svetlých farieb

Impregnácia svetlých farieb umožňuje zachovať dlhodobo ich lesk, chráni proti špine a škvrnám. Pre tmavé farby z danej skupiny sa impregnácia neodporúča.