Maxima

Maximum možností

Maxima je výnimočne dizajnérska terasová platňa, ktorá sa vynikajúco hodí do moderných a minimalistických aranžácií. Výnimočný rozmer (80 x 80 cm – je to najväčší prvok v ponuke Libet) umožňuje vytváranie zaujímavých riešení a vzorov tak na rozľahlých povrchoch, ako aj tých menších – podčiarkujúc hlavné body kompozície. Farebné návrhy vynikajúco zapadajú do symetrického tvaru platne podčiarkujúc elegantný charakter modernistických, asketických, či geometrických miest.


farby


tvary

i_maxima_s


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnosť palety
[kg]
ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
83,8471516pergamenová biela
antracit
popolavá

ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.

Systém MAXIMA

Výrobky, ktoré patria do zostavy systému Maxima charakterizuje podobná štruktúra, farebnosť a povrchová úprava úprava, vďaka ktorej sa ideálne dopĺňajú vytvárajúc spojitú štylistický líniu.

Odporúčaná impregnácia svetlých farieb

Impregnácia svetlých farieb umožňuje zachovať dlhodobo ich lesk, chráni proti špine a škvrnám. Pre tmavé farby z danej skupiny sa impregnácia neodporúča.

Potreba zachovania odstupov medzi platňami

Pri ukladaní platní wet-cast je potrebné zachovať medzi nimi vhodné odstupy (7-15 mm). Neuplatnenie tejto zásady môže spôsobiť počas používania odprasknutia, vyštiepenia a prasknutia.

Možnosť ukladania na konzoly

Táto ponuka umožňuje ukladať terasu „na sucho” a dosiahnuť širší priestor medzi platňami.