Torino

Subtílne pastelové farby

Platne Torino v troch veľkostiach umožňujú vytvárať rôznorodé vzory povrchu. Subtílna povrchová úprava inšpirovaná prírodnou bridlicou tvorí neobyčajný vizuálny efekt. Tieto platne sa výborne osvedčujú pri aranžácii terasy, či nádvoria. Celok naberie exotickú, stredomorskú klímu, ktorá umožní odtrhnúť sa od skutočnosti a užívať si skutočný relax. Prvky Torino sa hodia tak pre moderné, ako aj klasické aranžácie.


farby


tvary

i_torino_s


deklarované parametre

prvky hrúbka [cm] ks / paletam² / paletahmotnosť
palety [kg]
ks / vrstvaks / vrstvadostupné farby
1
2
3
3-412
16
10
5,04424381caldo

ostatný

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

Systém kociek

Kolekcia niekoľkých prvkov rôznych veľkostí a/alebo tvarov predávaná v zmiešanej zostave.

Nutná impregnácia

Impregnácia chráni povrch proti špine a stálym škvrnám. Zvlášť sa odporúča na platne wet-cast z línie Libet Impressio.

Potreba zachovania odstupov medzi platňami

Pri ukladaní platní wet-cast je potrebné zachovať medzi nimi vhodné odstupy (7-15 mm). Neuplatnenie tejto zásady môže spôsobiť počas používania odprasknutia, vyštiepenia a prasknutia.

Wet-cast

Špeciálna technológia výroby umožnila získať prírodné farby a povrchové štruktúry zobrazujúce pravé skaly. Štylistika terasových platní nadväzuje na stredomorskú architektúru.