Venetia koleso

Dôležitý detail

Systém platní Venetia Koleso prenáša nehnuteľnosť do klímy horúceho juhu – na terase je takmer možné pocítiť závan stredomorského vetra. Tvar kolesa umožňuje vyzdobiť priestor zaujímavým vzorom, vďaka ktorému terasa, či nádvorie získavajú originálny charakter pútajúc zrak návštevníkov. Rôzne spôsoby balenia nezaväzujú k nákupu rohov, ak aranžácia povrchu nepredpokladá štvorcovú úpravu.


farby


tvary

i_venetia_kolo_s


deklarované parametre

prvkypriemer kolesa /
rozmer kolesa a
rohov [cm]
hrúbka
[cm]
ks / paletam² /paletahmotnosť
palety [kg]
ks / vrstva
počet
vrstiev
dostupné farby
Koleso / platne balené na jednej palete
1,2,32443-42,8,124,81453221verno
Rohy kolesa / platne balené na jednej palete
4,5,6,7289x2893-4po 4 z prvkov3,4326161verno

ostatný

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

Systém kociek

Kolekcia niekoľkých prvkov rôznych veľkostí a/alebo tvarov predávaná v zmiešanej zostave.

Potreba ukladania v súlade so zásadou 3 paliet

Zásada týkajúca sa hlavne dlažieb zo skupiny Colormix – miešanie kociek z 3 paliet zaručuje najlepší vizuálny efekt, umožňuje predísť farebným škvrnám.

Colormix

Neopakovateľné povrchy, meniace sa fascinujúcim farebným melírom.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.

Nutná impregnácia

Impregnácia chráni povrch proti špine a stálym škvrnám. Zvlášť sa odporúča na platne wet-cast z línie Libet Impressio.

Potreba zachovania odstupov medzi platňami

Pri ukladaní platní wet-cast je potrebné zachovať medzi nimi vhodné odstupy (7-15 mm). Neuplatnenie tejto zásady môže spôsobiť počas používania odprasknutia, vyštiepenia a prasknutia.

Wet-cast

Špeciálna technológia výroby umožnila získať prírodné farby a povrchové štruktúry zobrazujúce pravé skaly. Štylistika terasových platní nadväzuje na stredomorskú architektúru.