Innovatio

FARBA A ŠTRUKTÚRA

Moderná platňa so štruktúrou kefovaného betónu dodá výnimočný charakter aranžmánom v industriálnom, minimalistickom štýle. Popolavý melanž získaný technológiou farbenia Color Flex zdôrazní jej nie každodenný charakter. Dobre sa osvedčí na terasách alebo cestičkách ako celistvá plocha alebo prvky porozhadzované v tráve.


farby

Invalid Displayed Gallery


tvary


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnosť palety [kg]ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
86,4117758popolavá

ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

Potreba ukladania v súlade so zásadou 3 paliet

Zásada týkajúca sa hlavne dlažieb zo skupiny Colormix – miešanie kociek z 3 paliet zaručuje najlepší vizuálny efekt, umožňuje predísť farebným škvrnám.

Colormix

Neopakovateľné povrchy, meniace sa fascinujúcim farebným melírom.

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.