Maxima Grande

MAXI MODERNOSŤ

Maxima Grande je moderná terasová platňa, ktorá dopĺňa systém Maxima. Jej väčší rozmer (120x40x10 cm) umožňuje tvorbu moderných, geometrických plôch v elegantných odtieňoch šedej. Svojou textúrou, štruktúrou a rozmermi ladí s ostatnými prvkami systému, vďaka čomu je možné navrhovať originálne, individuálne sústavy. Maxima Grande sa dobre kombinuje nielen s inými terasovými platňami, ale taktiež s ušľachtilými dlažobnými kockami v ponuke Libet Decco.


farby

Invalid Displayed Gallery


tvary


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnost’ palety [kg]ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
105,76132126antracit
popolavý

ostatný

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.

Systém MAXIMA

Výrobky, ktoré patria do zostavy systému Maxima charakterizuje podobná štruktúra, farebnosť a povrchová úprava úprava, vďaka ktorej sa ideálne dopĺňajú vytvárajúc spojitú štylistický líniu.

Potreba zachovania odstupov medzi platňami

Pri ukladaní platní wet-cast je potrebné zachovať medzi nimi vhodné odstupy (7-15 mm). Neuplatnenie tejto zásady môže spôsobiť počas používania odprasknutia, vyštiepenia a prasknutia.