Maxima Lumino

PÚTAVÉ ODRAZY

Maxima Lumino je ponuka pre osoby, ktoré majú rady veľké, geometrické tvary obohatené tónom elegancie. Výraznú, antracitovú farbu zdôrazňuje sľuda lesknúca sa v slnečných lúčoch, ktorá celému povrchu dodáva výnimočný charakter a štýl. Pekne sa kombinuje s inými prvkami systému Maxima, dodávajúc kompozícii dekoratívny ráz, ale taktiež sa dobre osvedčí ako hlavný prvok aranžmánu.

Možnosť objednať hladké platne (bez imitácie škáry).


farby

Invalid Displayed Gallery


tvary


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnost’ palety [kg]ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
83,8471516antracitově šedá

ostatný

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.

Systém MAXIMA

Výrobky, ktoré patria do zostavy systému Maxima charakterizuje podobná štruktúra, farebnosť a povrchová úprava úprava, vďaka ktorej sa ideálne dopĺňajú vytvárajúc spojitú štylistický líniu.

Potreba zachovania odstupov medzi platňami

Pri ukladaní platní wet-cast je potrebné zachovať medzi nimi vhodné odstupy (7-15 mm). Neuplatnenie tejto zásady môže spôsobiť počas používania odprasknutia, vyštiepenia a prasknutia.

Možnosť ukladania na konzoly

Táto ponuka umožňuje ukladať terasu „na sucho” a dosiahnuť širší priestor medzi platňami.