fbpx

Príjazdové cesty

Naozaj pohostinný dom sa nezaobíde bez príjazdovej cesty. Príjazdová cesta je ako pozvánka, ako ukazovateľ, ktorý vedie k obydliu. Je prísľubom oddychu a príjemnej zábavy, tak pre obyvateľov domu, ako aj ich hostí.

Pri projektovaní príjazdovej cesty je potrebné brať ohľad nielen na jej estetické hodnoty, ale predovšetkým na to, aby čo najdlhšie slúžila.Najvhodnejším stavebným materiálom je bezpochyby dlažobná kocka, ktorá je vďaka svojím vlastnostiam a použitým materiálom schopná plniť svoju funkciu po dlhé roky. Plochy z dlažobných kociek sa vyznačujú dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou nielen voči klimatickým podmienkam, ale aj voči pôsobeniu vonkajších síl, ako je napríklad váha automobilu. Dlažobná kocka sa ľahko udržiava a je odolná voči trvalému znečisteniu. Spoločne je to veľmi vhodné riešenie pre tých, ktorí sa chcú zbaviť vlhkosti – správne položená dlažba, z vhodných dlažobných kociek, totiž odvádza vodu do pôdy a eliminuje tvorbu kaluží.

Rôzne typy dlažobných kociek, ktoré firma Libet vyrába, ponúkajú v podstate neobmedzené možnosti úprav. Vďaka obrovskému množstvu ich tvarov, veľkostí a farieb je možné upraviť okolie každého domu tak, aby zodpovedalo jeho štýlu a potrebám jeho obyvateľov. Jednotlivé dlažobné kocky je možné vzájomne kombinovať a vytvárať tak celkom nové, originálne plochy. K stavbe elegantnej a vysoko odolnej príjazdovej cesty sú vhodné ušľachtilé dlažobné kocky z kolekcie Decco. S nimi, aj s ďalšími stavebnými materiálmi sa môžete zoznámiť prostredníctvom videozáznamov a fotografií.

Libet - Producent Kostki Brukowej