fbpx

Schody

Pri úpravách priestoru okolo domu nie je možné zabudnúť na schody. Pokiaľ chceme, aby slúžili dlhé roky a vydržali v dobrom stave, oplatí sa zvoliť materiál, ktorý znesie intenzívne používanie, výkyvy teplôt a extrémne klimatické podmienky.

Trvanlivé a funkčné schody môže výborne zaistiť vhodná dlažobná kocka. Vďaka vysokej odolnosti voči vonkajším vplyvom a ľahkému ošetrovaniu predstavuje ideálny materiál na úpravy okolia domu. Za pozornosť určite stoja aj dlaždice z pieskovca, ktoré dodajú schodom nadčasovú eleganciu. Dlažobné kocky aj dlaždice z pieskovca sú nielen estetické a vysoko trvanlivé, ale sa aj veľmi ľahko udržujú. Pri pravidelnej impregnácii ostávajú odolné voči trvalému ušpineniu, vysokým či nízkym teplotám a klimatickým podmienkam.

Pokiaľ sa rozhodnete pre výrobky firmy Libet, odporúčame Vašej pozornosti kolekciu Decco, ktorá predstavuje ideálny tip pre stavbu schodov. Ide o výnimočnú, ušľachtilú dlažobnú kocku, navrhnutú tak, aby ju bolo možné používať v akýchkoľvek klimatických podmienkach. Vďaka zaujímavej prírodnej povrchovej úprave a farbám ju môžeme skvelo kombinovať s ďalšími prvkami okolia domu. Schody vyrobené z tejto dlažobnej kocky nie sú iba funkčné, ale aj estetické. Vďaka širokej ponuke výrobkov Libet si môžete navrhnúť schody zodpovedajúce Vášmu vkusu, okoliu domu, alebo jeho fasáde. Ušľachtilú dlažobnú kocku Decco je možné kombinovať aj s ďalšími výrobkami firmy Libet a vytvárať tak originálne a neopakovateľné vzory, ktoré očaria Vašich priateľov, príbuzných, alebo zákazníkov.

 

Libet - Producent Kostki Brukowej