fbpx

Terasy

Terasa je jedným z najkrajších miest domu. Je to akási predsieň záhrady, na ktorej môžeme tráviť voľný čas s celou rodinou, dať si chutné občerstvenie s priateľmi, alebo po náročnom dni relaxovať pri káve a dobrej knihe.

Voľba materiálu, ktorým bude terasa pokrytá, je veľmi dôležitá. Pokiaľ chceme, aby nám slúžila dlhé roky, musíme zvoliť materiál, ktorý bude funkčný a odolný aj voči extrémnym klimatickým podmienkam. Rovnako dôležité je, aby sa materiál hodil k štýlu domu a záhrady. Všetky tieto predpoklady dokonale spĺňa ušľachtilá dlažobná kocka. Je solídna, trvanlivá, no zároveň aj pekná, ľahko sa s ňou pracuje a vďaka veľkému množstvu vzorov, farieb a tvarov má bohaté možnosti využitia.

Terasa z dlažobných kociek je ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú praktické a bezpečné riešenie. Dlažobná kocka je nezvyčajne trvanlivá, odolná voči nepriaznivým klimatickým podmienkam a jej mierne zdrsnený povrch bráni prípadnému pošmyknutiu. Vďaka rozmanitej ponuke vzorov, farieb a tvarov je možné kocku Libet Decco zakomponovať do klasických, ako aj moderných úprav. Pokiaľ by ste chceli dať prednosť terase z kameňa, radi by sme upriamili Vašu pozornosť na dlaždice z kolekcií Libet Impressio a Libet Patio. Vďaka svojmu tvaru sa výborne hodia na priestorné terasy a záhrady, keďže ponúkajú možnosti zaujímavej úpravy priestoru. Všetky dlaždice majú teplé odtiene a originálnu štruktúru a buď imitujú prírodný kameň, alebo ním jednoducho sú. Spoločne sa terasové dlaždice vyznačujú odolnosťou a trvanlivosťou,
o z nich robí krásny a praktický materiál. Majú dlhú životnosť, ľahko sa pokladajú a udržujú, a pri pravidelnej impregnácii ostávajú odolné voči trvalému znečisteniu.

Libet - Producent Kostki Brukowej