Záhradné cestičky

Dlažobné kocky je možné skvele kombinovať so zeleňou okolo domu. Libet má vo svojej ponuke špeciálne navrhnuté výrobky, ich použitím sa záhradné cestičky premenia v pohodlné, trvanlivé a estetické doplnky domácej oázy pokoja.

Chodníkové dlaždice a záhradný kameň neponúkajú iba výnimočne pohodlné použitie, trvanlivosť a funkčnosť, ale aj zaujímavý dizajn a pestrú paletu farieb a tvarov. Výrobky značky Libet dodajú záhradným cestičkám osobitý charakter a spoločne budú dokonale ladiť s materiálmi domu, alebo terasy. Bez ohľadu na to, či preferujeme nadčasovú klasiku, útulný stredomorský štýl, alebo modernú eleganciu, dodajú výrobky značky Libet každej záhrade jedinečnú atmosféru. Vďaka nim sa záhrada stane ideálnym miestom oddychu po náročnom dni a k relaxácii vo voľnom čase.

V ponuke značky Libet je možné nájsť aj širokú škálu dokončovacích prvkovpre oporné steny, schodiská, alebo obrubníky, ktoré sa výborne osvedčujú v rámci malej architektúry. Tieto prvky plnia nielen estetickú, ale aj bezpečnostnú funkciu. Okrem iného bránia zosúvaniu pôdy na okrajoch svahov a obmedzujú znečistenie ciest. Záhradné cestičky vytvorené dokončovacími prvkami nadobúdajú výnimočný vzhľad, podobne ako obraz zasadený do elegantného rámu.

Libet - Producent Kostki Brukowej