Piastra

MINIMALIZMUS VO VEĽKOM ROZMERE

Piastra je estetický betónový blok so skutočne slušnými rozmermi. Farbenie v celom objeme spôsobuje, že je naozaj veľa možností využitia Piastry – obmedzuje nás v podstate iba priestor a predstavivosť. Môže byť jednak prvkom povrchu, ako aj – uložená zvislo – oddeľovať určité zóny. Fenomenálne sa osvedčí aj v prípade výstavby betónového záhradného nábytku, akým sú lavice, kreslá alebo pohovky.


farby

Invalid Displayed Gallery


tvary


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnost' palety [kg]ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
106,48166617bianco carrara
nero
pastello
gaštanová

ostatný

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.

Odporúčaná impregnácia svetlých farieb

Impregnácia svetlých farieb umožňuje zachovať dlhodobo ich lesk, chráni proti špine a škvrnám. Pre tmavé farby z danej skupiny sa impregnácia neodporúča.