Quadra

MINIMALISTICKÉ RIEŠENIE

Quadra vo verzii Monocolor je ponukou pre osoby hľadajúce jednoduché tvary v jednofarebnej, a pri tom výraznej, verzii. Pomocou dlažobných kociek s rozmermi 10 x10 cm je možné vytvárať geometrické sústavy, a taktiež dopĺňať iné kompozície, napr. vytvorené z veľkých terasových platní. Jej surový charakter zdôrazní moderné aranžmány, ale rovnako dobre ladí s eklektickou štylistikou.


farby

Invalid Displayed Gallery


tvary


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnost’
palety [kg]
ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
88,6415811088antracit
pergamenove bílá

ostatný

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.

Odporúčaná impregnácia svetlých farieb

Impregnácia svetlých farieb umožňuje zachovať dlhodobo ich lesk, chráni proti špine a škvrnám. Pre tmavé farby z danej skupiny sa impregnácia neodporúča.