Sedimento

GRESOVÉ PLATNE NAJVYŠŠEJ KVALITY

Rad Libet Ceramic bol vytvorený pre osoby, ktoré hľadajú najvyššiu kvalitu a skutočnú eleganciu. Gresové platne Aristoni a Sedimento, vďaka moderným materiálom, špeciálnej technológii výroby a výnimočným estetickým hodnotám tvoria povrchy nielen krajšími, ale predovšetkým odolnejšími a praktickejšími Gresové platne sú odolné voči treniu, rôznorodým poveternostným podmienkam a mrazu, sú charakteristické veľmi vysokým koeficientom protišmykovosti (R11). Libet Ceramic sú výrobky na dláždenie plôch najvyššej kvality.


farby

Invalid Displayed Gallery


tvary


deklarované parametre

dostupné
formáty [cm]
hmotnosť
balenia [kg]
ks / balenie [szt.]m² / baleniebalenie na paletem² / paletadostupné farby
60x60
33
2
0,7230
21,6
sabbia
90x90 44,2810,811814,58

ostatný

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Výrobok farbený v hmote

Kocky farbené nielen vo vrchnej vrstve, ale v celom objeme, vďaka čomu je možné exponovať všetky boky nestrácajúc pri tom na estetických vlastnostiach. Ideálne sa hodí napr. na stavanie múrikov.

Potreba zachovania odstupov medzi platňami

Pri ukladaní platní wet-cast je potrebné zachovať medzi nimi vhodné odstupy (7-15 mm). Neuplatnenie tejto zásady môže spôsobiť počas používania odprasknutia, vyštiepenia a prasknutia.

Možnosť ukladania na konzoly

Táto ponuka umožňuje ukladať terasu „na sucho” a dosiahnuť širší priestor medzi platňami.