Vertigo Lungo

JEDNODUCHÁ EKOLÓGIA

Ekologické povrchy to nie sú iba všeobecne známe ažúry. Vertigo Lungo je dôkazom toho, že jednoduché, geometrické tvary môžu byť taktiež ECO. Všetko vďaka väčším oddeľovačom, ktoré umožňujú bezproblémové dláždenie povrchu so širokými škárami, ktoré umožňujú ľahký odtok vody do pôdy. Je to taktiež vynikajúce doplnenie štvorcovej dlažobnej kocky Vertigo, vďaka čomu môžeme vytvárať rozmanité, symetrické sústavy.


farby

Invalid Displayed Gallery


tvary

decco 160


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnost’ palety [kg]ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
89,61513108popolavá

ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

Colormix

Neopakovateľné povrchy, meniace sa fascinujúcim farebným melírom.

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.

Color flex

Špeciálna technológia farbenia umožňujúca získať plnú paletu odtieňov povrchu jedného prvku. Nevyžaduje uplatňovanie zásady miešania z 3 paliet, ale za účelom dosiahnutia požadovanej estetiky sa odporúča miešanie aspoň z vrstvy.