Vertigo

DOLNÝ AŽÚR

Vertigo je odpoveď na potreby osôb, ktoré hľadajú spojenie moderného a jednoduchého tvaru dlažobnej kocky s ekologickým charakterom. Veľké oddeľovače, po vyplnení priestoru zeminou, kameňmi alebo rastlinami tvoria biologicky aktívnu a zároveň nesmierne estetickú plochu. Na druhej strane, vhodná hrúbka ovplyvňuje optimálnu odolnosť, vďaka čomu sa Vertigo osvedčí jednak na cestičkách pre chodcov, ako aj v prípade cestnej premávky na parkovisku alebo príjazdovej ceste.


farby

Invalid Displayed Gallery


tvary


deklarované parametre

hrúbka [cm]m² / paletahmotnost’ palety [kg]ks / vrstvapočet vrstievdostupné farby
89,61465308pergaminowa biel
antracit

ostatný

ALS

Systém ochrany povrchu Anti Liquid System, chrániaci kocku pred škvrnami a výkvetmi.

Odolnosť proti poveternostným podmienkam

Vhodná technológia výroby , materiály vysokej kvality a dodatočná ochrana spôsobujú, že výrobky sú odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom.

Zásada 30/70

Pri celkovom vyúčtovaní len 30% investičných nákladov je hodnota povrchového materiálu. Rozdiel medzi výrobkami Premium a Štandard v celkovom rozpočte skutočne nie je veľký.

ECO

Ekologické výrobky, ktoré vďaka mriežkovanému tvaru vytvárajú biologicky aktívny povrch, zaručujúci odtok vody do pôdy a slobodnú vegetáciu rastlín.

Odporúčaná impregnácia svetlých farieb

Impregnácia svetlých farieb umožňuje zachovať dlhodobo ich lesk, chráni proti špine a škvrnám. Pre tmavé farby z danej skupiny sa impregnácia neodporúča.